•  20. Jubileuszowe spotkanie ESCD odbędzie się pomiędzy 5 a 7 października we Wrocławiu
  • Polskę podczas Dorocznego Spotkania reprezentować będzie dwoje specjalistów: prof. dr hab. n. med. Marzena Dominiak oraz dr n. med. Maciej Żarow
  • Do końca czerwca skorzystać można z niższej ceny udziału w tym wydarzeniu. Wynosi ona 290 euro - dla członków European Society of Cosmetic Dentistry

20. Jubileuszowe spotkanie ESCD odbędzie się pomiędzy 5 a 7 października we Wrocławiu.

W gronie około dwudziestu wykładowców, którzy podzielą się swoim doświadczeniem z uczestnikami, znaleźli się uznani praktycy i eksperci z Chin, Hiszpanii, Niemiec, Rumunii, Stanów Zjednoczonych, Ukrainy oraz Włoch. Polskę podczas Dorocznego Spotkania reprezentować będzie dwoje specjalistów: prof. dr hab. n. med. Marzena Dominiak oraz dr n. med. Maciej Żarow.

Europejskie Towarzystwo Stomatologii Kosmetycznej

Europejskie Towarzystwo Stomatologii Kosmetycznej istnieje od 2003 r., a spotkanie, podczas którego doszło do jego utworzenia, miało miejsce na wyspie Capri. Siedzibą władz ESCD jest Wiedeń, a na czele tej organizacji od ośmiu lat stoi dr Florin Lazarescu. Podstawowym celem Towarzystwa jest promowanie badań naukowych i kształcenia ustawicznego w zakresie procedur estetycznych w stomatologii oraz w stomatologicznych technikach laboratoryjnych.

Jubileuszowe spotkanie ESCD w Polsce 

Jubileuszowe Spotkanie European Society of Cosmetic Dentistry odbędzie się w pięciogwiazdkowym The Bridge Hotel Wroclaw, położnym na Ostrowie Tumskim (dla uczestników przewidziane zostały atrakcyjne rabaty).

Do końca czerwca skorzystać można z niższej ceny udziału w tym wydarzeniu. Wynosi ona 290 euro - dla członków European Society of Cosmetic Dentistry, ale również osób legitymujących się członkostwem w dwóch polskich organizacjach stomatologicznych: PTS oraz PASE.

W cenę biletu wliczony jest udział w przyjęciu powitalnym, które odbędzie się 5 października. Koszt udziału lekarzy dentystów do 28. roku życia wynosi 180 euro, a studentów stomatologii – 70 euro.

Więcej szczegółów na temat obchodzonego w stolicy Dolnego Śląska jubileuszu znaleźć można na stronie internetowej ESCD.