Sukces! infoDENT24.pl wicemistrzem kreatywnych form na CEDE 2012

18-10-2012, 11:21
W zakończonym właśnie konkursie standOUT, wspierającym i promującym dobry design wystawienniczy, infoDENT24.pl zajął drugie miejsce!

Medal srebrny jest cenny, bo zdobyty w stawce 26 wyselekcjonowanych wstępnie, najbardziej kreatywnych firm prezentujących się podczas międzynarodowych targów branży stomatologicznej CEDE 2012. A liczba wszystkich wystawców? Było ich aż 267.

Cieszy nas fakt, że na podium znaleźliśmy się w bardzo zacnym towarzystwie. Pierwsze miejsce zajęła bowiem firma ZHERMAPOL, a trzecie Dental Depot Wasio. Obu laureatom serdecznie gratulujemy.

Konkurs StandOUT, organizowany już po raz szósty, jest po to, żeby wspierać i promować dobry design wystawienniczy. StandOUT honoruje wystawców i designerów, którzy dbają o wizerunek wystawcy zarówno w Polsce, jak i w Europie.

infoDENT24.pl czuje się szczególnie wyróżniony, gdyż nasza wysoka pozycja świadczy o tym, że szanse na przebicie się mają nie tylko projekty bazującej na dużej powierzchni wystawienniczej i wysokim budżecie. To miłe, że dla oceniających liczy się także niebanalny pomysł, gra nie tylko obrazem, ale również słowem. Postawienie na chwilę refleksji podczas targów branżowych, a więc w miejscu, w którym czas odmierzany jest w sekundach, a nie minutach zapewne było pewnym ryzykiem.

Wybór jurorów, jak i wynik głosowania internautów, którzy docenili przekaz płynący z wystroju naszego stanowiska - dowodzą, że warto było pokusić się o zaprezentowanie zwiedzającym głębszego przekazu.

Jeszcze raz dziękujemy firmie Expace za to, że zauważyła nasz projekt, a wszystkim głosującym na infoDENT24.pl gratulujemy trafnego wyboru.