Leć do Miami i promuj swoje usługi

04-10-2012, 09:08
Kongres "World Medical Tourism & Global Healthcare Congress", który odbędzie się 24 - 26 października w Miami (USA) to szansa nie tylko na nowe kontakty, ale przede wszystkim międzynarodowych klientów.

To pierwsza z 22 zaplanowanych imprez promocyjnych w ramach projektu Program promocji branży turystyki medycznej finansowanego z działania 6.5.1 POIG i zaplanowanego na lata 2012-2015.

Uczestnikami Kongresu są dostawcy usług zdrowotnych i turystyki medycznej, pracodawcy, menadżerowie dużych firm, przedstawiciele firm ubezpieczeniowych oraz branży wellness, organizacje rządowe i dostawcy zaawansowanych technologii medycznych. Wśród prelegentów są przedstawiciele największych firm stomatologicznych.

- W trakcie imprezy zaplanowanych jest ponad 10000 spotkań. Uczestnicy targów mogą zapoznać się ze światowymi trendami rynkowymi, uzyskać i przedstawić najświeższe oferty turystyki medycznej, porozmawiać z ekspertami z branży reklamują spotkanie Organizatorzy.

Do Miami wybierają się polskie firmy. Będą mogły zaprezentować swoją ofertę na stoisku narodowym przygotowanym na potrzeby kongresu przez konsorcjum realizujące projekt promocji turystyki medycznej: Europejskie Centrum Przedsiębiorczości, Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz AMEDS Centrum.

Kalendarz kolejnych imprez z cyklu przewiduje wizyty w Polsce Danii, Szwecji, Norwegii, Niemczech, Rosji i Wielkiej Brytanii.

World Medical Tourism & Global Healthcare Congress w Miami w USA to jedna z największych imprez w turystyce medycznej na świecie. Skupia specjalistów z ponad 90 państw. Stoiska wystawowe odwiedza każdego roku ponad 1500 osób.