W jaki sposób dentysta może zdobyć wielkie zasięgi na Twitterze

ms
15-09-2021, 12:52
Dentystka Ana Victoria jest bohaterką wideo umieszczonego na Twitterze. Tematem przekazu było „samousunięcie” zęba. Niby zabieg już wielokrotnie ogrywany, także przez polskich dentystów, ale wciąż wzbudza olbrzymie zainteresowanie ze strony internautów.

Film wywołał spore zaskoczenie wśród użytkowników Twittera. Dentystka wykonała ekstrakcję bez mrugnięcia okiem, nie okazała przy tym, że odczuła jakikolwiek ból.  Nie wiadomo, czy kobieta stosowała jakiekolwiek znieczulenie.

Użytkownicy  Twittera  byli podejrzliwi właśnie z powodu braku oznak cierpienia. W efekcie wiele oglądających materiał wątpiło w autentyczność przekazu. Część z nich wskazuje, iż w żadnym momencie zabiegu nie było śladów krwawienia.

Po przeczytaniu tych komentarzy  Ana Victoria  postanowił odpowiedzieć oponentom - stwierdzając, że wszystko co widać na ujęciach, jest całkowicie prawdziwe.

- To oczywiste, że nie mam już możliwości, żeby powtórzyć ekstrakcję. Nie zawsze przy takim zabiegu występuje obfite krwawienie. Usunięcie zęba nie było traumatyczne i nie wystąpiło zauważalne krwawienie - tłumaczyła Ana Victoria.

Dotychczas wideo z ekstrakcji zęba Any Victorii  miało ponad 700 tys. odsłon.