Pomorze: gdzie na staż od października 2021

Autor: nieck • Źródło: en
25-06-2021, 14:55
Informujemy o placówkach uprawnionych do prowadzenia staży podyplomowych lekarzy dentystów na obszarze województwa pomorskiego.

Gdańsk
- COPERNICUS Podmiot Leczniczy, ul. Nowe Ogrody 1-6,
Adres dodatkowych miejsc wykonywania działalności w Gdańsku:  Al. Jana Pawła II 50 i Al. Zwycięstwa 39 - 5 miejsc (staż cząstkowy);
- Uniwersyteckie Centrum Stomatologiczne Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Dębowa 1 a -6 miejsc;
- "ALMED” Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Michał Grabicki; Gdańsk al. Grunwaldzka 142 - 1 miejsce;
- DENTAL SPA  Honorata Sroczyńska ul. Szymanowskiego 14 - 2 miejsca;
- GABINETY SKIM ul. Żabi Kruk 10 - 4 miejsca;
- Gdańskie Centrum Stomatologiczne  ul. Noskowskiego 17A - 2 miejsca;
- HappySmile Gabinet Stomatologii i Medycyny Estetycznej Miłosława Pancerz-Łoś al. Rzeczypospolitej 4D/172 - 1 miejsce;
- Indywidualna Praktyka Lekarska lek. dent. Hanna Jasińska ul. Miszewskiego 12/13 - 1 miejsce;
- Indywidualna Praktyka Lekarska lek. stomatolog Daniel Kurban al. Grunwaldzka 492/1 - 2 miejsca;
- Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Dentus plus” Grzegorz Nowak ul. Drzewieckiego 9 lok. 8 - 1 miejsce;
- Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej K2 DENTAL Krystian Krupski Gdańsk ul. Lelewela 6/l. - 1miejsce;
- Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „MILADENT” Przychodnia Stomatologiczno-Implantologiczna Dominik Łoś - 4 miejsca;
- Podmiot Medyczny Pomorskie Centrum Stomatologii Kryspin-Dent Katarzyna Kryspin ul. Partyzantów 9/1 - 2 miejsca;
- Pomorska Inicjatywa Medyczna ul. Opolska 5 -1 miejsce;
- Profilaktyka Stomatologiczna Pomorze ul. Żabi Kruk 10 - 1 miejsce;
- SYSTEM Agata Lipińska-Wieczorkowska ul. Kilińskiego 3A/4 - 1 miejsce;
- „TITANIUM”  ul. Drzewieckiego 9/1 - 1 miejsce;
- „Zdrowie” H. Klasa ul. Startowa 1 - 6 miejsc;
- „Doktor Krasicki” ul. Zakręt do Oksywia 3 5 - 4 miejsca;
- Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Małgorzata Kotońska - Janczukowicz ul. Jaśkowa Dolina 105, na terenie NZOZ „Przychodnia Morena” - 2 miejsca (staż cząstkowy - ortodoncja)

Gdynia
- Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lekarz stomatolog Marta Radwańska ul. Świętojańska 89/1 - 1 miejsce;
- Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Wioletta Kalinowska  ul. Wielkopolska 251/2 - 1 miejsce;
- „Przychodnia Orłowo”  ul. Wrocławska 54 -  4 miejsca;
- Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Śródmieście” ul. Żwirki i Wigury 14 - 3 miejsca (staż cząstkowy - chirurgia stom.);
- „Przychodnia Lekarska Grabówek”  ul. Ramułta 45 - 1 miejsce (staż cząstkowy - ortodoncja);

Sopot
- ARTDENT BEAUTY & CARE DENTISTRY Agnieszka Misiejuk ul. Władysława Jagiełły 4/2 - 1 miejsce;
- DENTAL PLAZA Jolanta Konstańczak Al. Niepodległości 782 A - 1 miejsce;

Chojnice
- Dorota Tyczkowska Praktyka Stomatologiczna ul. Wysoka 36 - 1 miejsce;
- Indywidualna Praktyka Lekarska Dentystyczna Katarzyna Wierzgacz ul. Gdańska 58/3,4,5 - 1 miejsce;
- Indywidualna Praktyka Lekarska Dentystyczna „Lux-Dent” Łukasz Wierzgacz ul. Gdańska 58/3,4,5 - 2 miejsca;

Człuchów
- Arleta Jażdżewska Stomatologia Uśmiechnij się ul. Wołodyjowskiego 2 - 2 miejsca;
- Prywatny Gabinet Stomatologiczny Seweryn Kłos ul. Kasztanowa 21 - 1 miejsce;

Malbork
- NZOZ  M-DENT   Poradnia Chirurgii Stomatologicznej   Zbigniew Michałek ul. Józefa Wybickiego 10/2- 1 miejsce;

Jantar
- - Centrum Medyczne ADENT Alicja Brzeska Ul. Gdańska 4,  - 1 miejsce;

Nowy Dwór Gdański
- Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „MEWA” ul. Dworcowa 23 - 4 miejsca;

Pruszcz Gdański
- Centrum Stomatologiczne Grunwaldzka ul. Grunwaldzka 33 - 2 miejsca;
- Sebastian Malik Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej  ART-DENTICA ul. Cicha 15/5 - 4 miejsca;

Przechlewo
- Fabryka Uśmiechu Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Beata Jabłońska-Kierszk ul. Człuchowska 35 A - 1 miejsce;

Rumia
- MED-ORAL ul. Żołnierzy I Dywizji Wojska Polskiego 29a - 1 miejsce;
- Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1 Katarzyna Szalewska  ul. Derdowskiego 23 - 1 miejsce;

Słupsk
- DENT A DENT Indywidualna Praktyka Lekarska Agata Pabis-Kołodziejczak ul. Jana Kilińskiego 3/3-4 - 2 miejsca;
- MEDICUS CLINIC Ewa Abramowicz  ul. Piłsudskiego 16 B - 1 miejsce;
- Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITRODENT s. c. Marzanna Dorosz, Krzysztof Goertz  ul. Księżnej Zofii 2 - 1 miejsce;

Starogard Gdański
- DENTAL CLINIC Barbara Sepetowska ul. Lubichowska 79 - 1 miejsce;
- Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna „STOMADENT”  R. Wiśniewski, E. Wiśniewska-Górska ul. Andersa 43 - 6 miejsc;

Sztutowo
- Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „BASMA” Nazih El-Jichi ul. Wczasowa 2 - 3 miejsca;

Tczew
- Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii Jadwiga Szarstuk ul. Broniewskiego 35 - 2 miejsca
- Stomatologia Krzysztof Schönhofer  ul. 30 Stycznia 55 - 1 miejsce;

Ustka
- Indywidualna Praktyka Lekarska lek. dent. Marta Klimsiak  ul. Marynarki Polskiej 56 -1 miejsce;

Wejherowo
- STOMMEDICA Pogotowie Stomatologiczne Sławomir Hermanowski  ul. Pucka 3 - 1 miejsce;
- Gabi-Dent Grażyna Lewanczyk  ul. Ogrodowa 4 - 1 miejsce;
- Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Katarzyna Pontus ul. Rybacka 8B/U2 - 1 miejsce.