Dentystka funduje nowy uśmiech wart 10 tys. dolarów

en
04-02-2021, 12:20
Poświęcenie, jakiego wymaga walka z pandemią, doceniła amerykańska dentystka, które chce ufundować jednej z osób z "pierwszej linii walki" z COVID-19 zabiegi ze stomatologii estetycznej warte 10 tys. dolarów!

Dentystka Susan Dennis z miejscowości Portage w stanie Michigan, w Stanach Zjednoczonych postanowiła zorganizować konkurs, którego zwycięzca lub zwyciężczyni otrzyma od niej nieskazitelny "uśmiech".

W konkursie mogą wziąć udział lekarze, średni personel medyczny, kierowcy karetek pogotowia, strażacy,  stróże prawa i wszyscy,  którzy będą w stanie udowodnić, że są lub byli zaangażowani w bezpośrednią walkę z pandemią COVID-19  począwszy od grudnia 2019 r.

Jak tłumaczy swój hojny gest Susan Dennis - chce, aby ta osoba miała powód do uśmiechu przez cały 2021 rok.

Dennis, jako  specjalistka  w zakresie medycyny estetycznej, widzi w trakcie swojej praktyki jak piękne zęby potrafią odmienić życie człowieka na lepsze. W końcu to uśmiech jest tą pierwszą rzeczą, którą ludzie w nas zauważają, podkreśla dentystka.

Ofiarując zabiegi warte 10 tys. dolarów mam nadzieję w jakiś sposób poprawić życie osoby, która już tyle dała całemu społeczeństwu, mówi Susan Dennis. 

Konkurs ma trwać przez cały luty, zwycięzca zostanie ogłoszony 22 marca.