Rozrywkowy gabinet stomatologiczny

ms
27-12-2020, 09:28
W południowej dzielnicy Essen musiała interweniować policja ze względu na huczne przyjęcie w … gabinecie stomatologicznym.

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia stomatolog i cztery pracownice imprezowali tak zapamiętale, że sąsiedzi wezwali policję.

Przedświątecznemu spotkaniu towarzyszyła głośna muzyka i hałas ze śpiewami i tańcami w roli głównej. Szaloną imprezę w gabinecie stomatologicznym słychać było z oddali. 35-letni dentysta świętował z czterema kobietami, a podczas wesołej zabawy nikt nie nosił masek.

Stomatolog przekonywał policjantów, że był to ostatni dzień pracy przed świętami, zatem okolicznościowym przyjęciem chciał wynagrodzić swoim pracowniczkom ciężkie chwile związane z leczeniem pacjentów w covidowym czasie.

Według przepisów organizowanie tego typu imprez jest zabronione, szczególnie takich, w których biorą przedstawiciele aż pięciu gospodarstw domowych (osoby nie były spokrewnione).

Pijany dentysta nakrzyczał na policjantów, a jednego ugryzł w palec. Lekarz będzie miał trudności w powrocie do praktyki po świętach, bo wcześniej musi stanąć przed sądem za niesubordynację w czasach pandemii.