Stomatologia Proski wspiera Polonię Bydgoszcz

Autor: miro • Źródło: ms
25-11-2020, 13:39
Stomatologia Proski przedłużyła umowę sponsorską z Żużlowym Klubem Sportowym Polonia Bydgoszcz.

Żużlowy Klub Sportowy Polonia Bydgoszcz poinformował o przedłużonej na 2021 r. umowie sponsorskiej ze Stomatologią Proski.

- Indywidualna Praktyka Lekarsko-Dentystyczna Piotr Proski – niezawodny stomatolog w Bydgoszczy, profesjonalne podejście, szybkie terminy wizyt i konkurencyjne ceny leczenia! – czytamy na klubowym FB.

Z prolongowania umowy cieszą się kibice bydgoskiego klubu:
Jerzy Kanclerz, który zjadł zęby na żużlu zadbał o to by Polonia nie połamała zębów na I lidze
Prezes Kanclerz szanuje sponsorów klubu Polonii Bydgoszcz
Chce pan biało czerwoną plombę czy w barwach Bydgoszczy
Brawo! Kibice dziękują za przedłużenie umowy sponsorskiej
Get your teeth into the position next season.

W 2020 r. Polonia Bydgoszcz obchodzi stulecie istnienia. Inicjatorem powstania klubu był powstaniec wielkopolski, poznański działacz sportowy Edmund Szyc, który wcześniej założył m.in. Wartę Poznań i Polonię Leszno. Klub powołano 14 maja 1920 r. w celu krzewienia polskości w mieście i regionie poprzez sport. Dlatego na nazwę klubu wybrano Polonię. Pierwsze zawody żużlowe w Bydgoszczy rozegrano w 1930 r.

Właściciel Stomatologii Proski lek. dent. Piotr Proski tak pisze o funkcjonowaniu w zawodzie: Główny celem mojego leczenia stomatologicznego jest zapewnienie pacjentom poczucia komfortu i zadowolenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, licznym szkoleniom i ciągłemu doskonaleniu w dziedzinie stomatologii, mogę zapewnić moim pacjentom wysoce profesjonalne podejście i leczenie stomatologiczne.