Zobacz, kto potwierdził udział w XVI Forum Rynku Zdrowia

ms
08-10-2020, 13:31
Trwa rejestracja na XVI Forum Rynku Zdrowia, które odbędzie się 19 i 20 października 2020 r. w Warszawie. Termin tegorocznej edycji wydarzenia skłania do dyskusji o rozwiązaniach poprawiających funkcjonowanie polskiego systemu opieki zdrowotnej w szerokim kontekście pandemicznej rzeczywistości, której wszyscy doświadczamy od kilku miesięcy.

Wśród zaplanowanych 22 sesji XVI Forum Rynku Zdrowia – oprócz debaty inauguracyjnej – odbędą się dyskusje panelowe o bardzo zróżnicowanej tematyce, związanej z polityką zdrowotną, organizacją, finansami i zarządzaniem, jak również z terapiami w wybranych dziedzinach medycyny, nowymi technologiami i cyfryzacją.

ZAREJESTRUJ SIĘ

XVI Forum Rynku Zdrowia tradycyjnie już odbędzie w warszawskim hotelu Sheraton. Z myślą o komforcie debaty, sesje zorganizowane zostaną w sposób stacjonarny, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa sanitarnego, a także z możliwością udziału online. W trosce o bezpieczeństwo uczestników i sprawny przebieg Forum, podczas jego tegorocznej edycji wprowadzony zostanie limit osób mogących spotkać się w miejscu wydarzenia.

Organizowane od 2005 r. Forum Rynku Zdrowia stało się jedną z najbardziej prestiżowych i reprezentatywnych debat poświęconych ochronie zdrowia, między innymi z udziałem: wybitnych postaci medycyny, przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej, parlamentarzystów, menedżerów podmiotów leczniczych, pacjentów, ekspertów oraz lekarzy wielu specjalizacji.

Udział w XVI Forum Rynku Zdrowia potwierdzili już, między innymi: