PerfectSmile szturmem bierze Trójmiasto

Autor: nieck • Źródło: en
07-10-2020, 13:50
Trójmiejska klinika stomatologiczna Perfect Smile propaguje współczesne możliwości stomatologii estetycznej, oferując bezpłatną metamorfozę uśmiechu czytelnikim portalu Trojmiasto.pl.

Zespół stomatologów z Perfect Smile Clinic wraz z portalem Trojmiasto.pl propaguje możliwości stomatologii estetycznej. Czytelnicy portalu mogą wysłać swoje zgłoszenie przez profil klinki na Facebooku. Dla niektórych Perfect Smile przygotuje prezentacje wideo, które później ocenią czytelnicy Trojmiasto.pl, wyłaniając zwycięzcę. Akcja trwa od 7 do 12 października.

Jak przyznał w rozmowie z Trojmiasto.pl stomatolog Tomasz Zarański, właściciel kliniki Perfect Smile Clinic - często myśli o pacjentach, dla których uśmiech stanowił poważne ograniczenie w ich codziennym życiu. Wstydzą się swoich zębów, mają z tego powodu wielkie kompleksów, które negatywnie wpływają na całe ich życie. Zabiegi stomatologii estetycznej nie tylko dają zdumiewający efekt estetyczny, ale też o wiele ważniejsze - pewność siebie i pełną samoakceptację.

Wybranym osobom, przed głosowaniem, Perfect Smile Clinic przygotuje profesjonalne, krótkie wideo prezentacyjne. Uczestnicy konkursu zostaną zbadani w Perfect Smile Clinic w Gdańsku-Wrzeszczu. Zespół kliniki będzie chciał sprawdzić, co może zaproponować pacjentom, czy są ewentualne ograniczenia, zanim wstawi implanty, korony, licówki, a na koniec dokona zabiegu laserowego wybielania.

- Wraz z moim zespołem chciałbym zaoferować jednej, wybranej w głosowaniu przez przez czytelników Trojmiasto.pl osobie nieodpłatną pomoc pro bono. Tak widzę odpowiedzialność społeczną mojej kliniki - deklaruje doktor Tomasz Zarański. 

Więcej: trojmiasto.pl