Masz chwilkę na kawę? Wpadnij przy okazji na targi stomatologiczne!

Autor: miro • Źródło: ms
25-09-2020, 07:55
To ważne, aby chociaż na kilka chwil pozwolić sobie na wędrówkę po wirtualnych targach stomatologicznych. Dlaczego ważne? To tak jakby mieć okazję za darmo przejechać się autem z napędem elektrycznym. Nie wolno odrzucać takiej możliwości, zakładając z góry, że wolimy jeździć poczciwym autem spalinowym.

Virtual Dental Exhibition by CEDE przenosi lekarzy dentystów w zupełnie inny wymiar uczestnictwa w targach stomatologicznych (uzupełnionych różnorodną ścieżką edukacyjną). Nie trzeba pakować rzeczy, rezerwować hoteli, a na drzwiach gabinetu wywieszać ogłoszenia „Jestem na targach wracam za trzy dni”. Dzisiaj drugi dzień pierwszych w Polsce wirtualnych targów stomatologicznych.

Masz chwilkę czasu? Zaparz kawę lub herbatę i sprawdź, co przygotowali dla Ciebie wystawcy oraz prelegenci webinarów i debat – zachęcają organizatorzy VDE by CEDE  (program tutaj).

Do wejścia na VDE by CEDE potrzebne są login i hasło. Rejestracja umożliwia wielokrotny, nielimitowany czasowo udział w VDE by CEDE. Strona logowania/rejestracji tutaj

Wirtualne CEDE potrwają miesiąc aż do 25 października, ale tylko 25 i 26 września (niestety pierwszy dzień targów 24 września już minął) dają możliwość pełnej interakcji z przedstawicielami firm oraz ekspertami.