Pogotowie dentystyczne w Katowicach ponownie działa

ms
29-04-2020, 10:05
Pogotowie dentystyczne w Katowicach po półtora miesięcznej przerwie wznawia działalność. Przyjęcia zaplanowano od 1 maja, ale zapisy ruszają 29 kwietnia.

Każda z wizyt musi być umówiona telefonicznie. Każdy z pacjentów będzie obciążony dodatkowymi kosztami w wysokości 100 zł.

Całodobowe Pogotowie Dentystyczne w Katowicach, Dental Service przy ulicy Krasińskiego planuje zabiegi:
- usuwanie zębów,
- leczenie kanałowe,
- nacięcie ropnia,
- pomoc w stanach pourazowych.
- zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym

- Będziemy świadczyć usługi z zachowaniem najwyższych procedur bezpieczeństwa - poinformowali przedstawiciele Dental Service na Facebooku.

Dental Service  informuje: przez ostatnie tygodnie robiliśmy wszystko, by wyposażyć pracowników w niezbędne środki ochrony osobistej, m.in. maski FFP3, kombinezony, fartuchy chirurgiczne, czepki, przyłbice, rękawice – wyliczają.

Telefonicznie pacjenci zostaną poinformowani o konkretnej godzinie przyjęcia, o konieczności korzystania z karty płatniczej, o dodatkowych kosztach wizyty związanych z zachowaniem bezpieczeństwa oraz odpowiednim przygotowaniem gabinetu.

Przed wejściem do kliniki pacjent musi poczekać na koordynatora. Po wejściu zostanie poproszony o dezynfekcję rąk, założenie maseczki chirurgicznej oraz poddanie się bezdotykowemu pomiarowi temperatury. Zabieg stomatologiczny zostanie poprzedzony zdjęciem w pracowni RTG.