HCC: Kongres Wyzwań Zdrowotnych przeniesiony na czerwiec

ms
28-02-2020, 15:04
V Kongres Wyzwań Zdrowotnych, a zatem także  sesja "Stomatologia partner z potencjałem" odbędzie się w nowym terminie – 17-18 czerwca 2020 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wszystko z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa.

Szanowni Państwo,

Postępując odpowiedzialnie, uwzględniając dynamicznie zmieniającą się sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa i jej konsekwencjami w otoczeniu zawodowym, a także obserwując rosnące z dnia na dzień zaangażowanie przedstawicieli środowiska medycznego i decydentów, które w nadchodzącym tygodniu z pewnością nie osłabnie, podjęliśmy decyzję o przełożeniu zbliżającej się edycji Kongresu Wyzwań Zdrowotnych.

V Kongres Wyzwań Zdrowotnych odbędzie się w nowym terminie – w dniach 17-18 czerwca 2020 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Agenda kongresu i wszystkie wydarzenia towarzyszące zostaną przełożone na nowy termin. Prosimy o zarezerwowanie czerwcowej daty w kalendarzu. Wcześniej przesłane zaproszenie do udziału w debatach i wystąpieniach pozostają aktualne. Zależy nam na Państwa obecności, w nowym, mamy nadzieję dogodnym, terminie.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość i wierzymy, że spotkamy się w czerwcu bogatsi o nowe doświadczenia i wiedzę.