Wróżka Zębuszka płaci więcej

smn
28-02-2020, 12:50
Co drugi rodzic wysokość opłaty za mleczaka uzależnia od "drobnych" jakie aktualnie ma w portfelu. Co trzeci, decydując się na taki gest, bierze pod uwagę wiek dziecka oraz to ile sam w podobnej sytuacji otrzymywał od rodziców. Fakt, czy dziecko było ostatnio grzeczne rozważa co piąty opiekun i nie bez znaczenia jest także liczba zębów mlecznych, która już wypadła.

Dzieci otrzymują więcej o całe 33 centy za mleczaka, który wypadł wynika badań hojności Wróżki Zębuszki prowadzonych przez Delta Dental. Według wyników ostatniego raportu amerykańscy rodzice płacą przeciętnie 4,03 dolara za ząb. Przy czym najhojniejsze gratyfikacje za mleczaka dostają dzieci zamieszkujące stany północnowschodnie USA (4,35 dolara), najgorzej zaś na wymianie zębów wychodzą dzieci ze środkowych rejonów kraju - zaledwie (3,71 dolara za ząb).

- Wróżka Zębuszka to jeden z najskuteczniejszych sposobów uczenia dzieci znaczenia zdrowia jamy ustnej. Zabawa, która towarzyszy każdemu utraconemu zębowi, bardzo je angażuje i zachęca do codziennej dbałości o higienę, twierdzi Jennifer Elliott, szefowa marketingu w Delta Dental.

Firma śledzi szczodrość Wróżki Zębuszki 0d 1998 r.

Więcej: dentistrytoday.com