Trzy ważne pytania do lekarzy dentystów

ms
23-02-2020, 15:01
Wiemy, że nasi Czytelnicy wielokrotnie wyrażają bardzo trafne stanowiska w sprawach dotykających lekarzy dentystów, zgodnie z zasadą „nic o na bez nas”. Zbieramy właśnie te opinie, aby zaprezentować je podczas sesji „Stomatologia - parter z potencjałem”, zorganizowanej podczas Kongresu Wyzwań Zdrowotnych - Health Challenges Congress (V edycja 5 - 6 marca 2020 r. Katowice - Międzynarodowe Centrum Kongresowe).

Zależy nam na każdej opinii, tezie, ocenie. Chcemy wszystkie wskazania zaprezentować podczas Kongresu Wyzwań Zdrowotnych - Health Challenges Congress. Chcemy wszystkie przemyślenia, te podpisane z imienia i nazwiska i te anonimowe zebrać w jednym miejscu, uporządkować i przesłać tam, gdzie głos lekarzy dentystów powinien, a niestety wciąż nie jest słyszalny. Kongres Wyzwań Zdrowotnych jest znakomitą okazją, aby zadanie to wykonać.

Wracając do konkretów prosimy o opinie, tezy, oceny na trzy tematy (linki przenoszą do formularzy ankietowych):

Czy istnieją realne sposoby, aby przekonać kreatorów polityki zdrowotnej, że kształcenie podyplomowe lekarzy dentystów jest nie mniej ważne jak lekarzy reprezentujących inne dziedziny medycyny?

Jakie czynniki mogą pomóc lekarzowi dentyście uczestniczyć w sposób optymalny w opiece nad zdrowiem ogólnym pacjentów?

Czy doczekamy się sprawnego programu leczenia stomatologicznego dzieci?

Dziękujemy, opinie przedstawimy także na forum infoDENT24.pl.

hcc On-line

Retransmisja sesji:

Stomatologia – partner z potencjałem