enel–med ze stomatologią w poznańskiej Galerii Malta

ms
31-01-2020, 13:31
Trzy gabinety stomatologiczne uruchamia Centrum Medyczne enel-med 4 lutego 2020 r. w Galerii Malta (przy skrzyżowaniu ulic Antoniego Baraniaka i Jana Pawła II w Poznaniu).

enel-med stomatologia będzie oferowała świadczenia w zakresie:
- diagnostyki stomatologicznej
- higieny jamy ustnej
- implantologii
- protetyki
- stomatologii estetycznej
- stomatologii zachowawczej
- RTG stomatologiczne

W skład nowo uruchamianego centrum medycznego enel-med. wchodzi 8 gabinetów lekarskich, pracownie USG,  i EKG, punkt pobrań oraz gabinet zabiegowy.

enel-med prowadzi już w Poznaniu placówkę przy w centrum handlowym Kupiec Poznański, przy ulicy Wiosny Ludów.

- W stomatologii działamy od 26 lat i radzimy sobie z pozyskiwaniem odpowiedniej kadry specjalistów. Jest to proces ciągły. Obecnie współpracuje z nami ok. 200 lekarzy dentystów. Nie mamy problemów z napływem chętnych do pracy w enel – med, z tym jednak zastrzeżeniem, że wysoka podaż dotyczy przede wszystkim stomatologów rozpoczynających karierę zawodową – mówiła w rozmowie z infoDENT24.pl Beata Krakowska dyrektor ds. stomatologii i medycyny estetycznej enel - med.

- Naszym atutem jest duża baza pacjentów, lokalizacje placówek i  oferta szybkiego rozwoju zawodowego - uczestnictwo w wielu szkoleniach, sympozjach.  Dajemy dentystom do dyspozycji nowoczesny sprzęt uznanych marek, możliwość wykorzystywania w diagnostyce zaawansowanej technologicznie aparatury rtg. Stwarzamy także szansę szybkiego zdobycia doświadczenia odpowiadającego współczesnym trendom panującym na rynku. Atutem jest również możliwość codziennej pracy ramię w ramię ze specjalistami z różnych dziedzin stomatologii. To wszystko czyni, że nasza oferta jest bardzo atrakcyjna dla młodych lekarzy – zapewniała Beata Krakowska.