Czekają na "stomatologiczne" zlecenia na druk 3D

en
29-01-2020, 09:05
Zortrax uruchamia usługi druku 3D dla branży stomatologicznej na żądanie. Zortrax jest producentem drukarek 3D. Drukarki spółki dostępne są w ponad 80 krajach.

Wprowadzenie usług druku na zamówienie jest kolejnym etapem w rozwoju firmy i odpowiedzią na potrzeby rynku. - Chcemy być nie tylko producentem urządzeń, ale również partnerem dla każdego zainteresowanego wdrażaniem technologii 3D w swoich projektach czy na linii produkcyjnej. Druk na zamówienie to otwarcie na kolejny segment klientów, którzy niekoniecznie muszą posiadać własne urządzenia, ale chcą skorzystać z możliwości jakie oferuje druk 3D,  mówił prezes Rafał Tomasiak. 

Spółka podała, że rozszerza dotychczasową działalność o usługi druku 3D dla klientów indywidualnych i biznesowych. Klienci będą mogli skorzystać ze wszystkich technologii oferowanych przez Zortrax oraz eksperckiego wsparcia na każdym etapie procesu. Producent podkreśla, że technologia druku 3D jest tańsza i efektywniejsza od tradycyjnego formowania wtryskowego.

Klienci będą mogli skorzystać ze wszystkich technologii oferowanych przez Zortrax oraz eksperckiego wsparcia na każdym etapie procesu. Wystarczy wypełnić formularz na stronie i załączyć plik z projektem przygotowanym w programie klasy CAD.

Specjalista Zortrax pomoże dobrać najlepszą technologię i materiał do konkretnego wydruku. Przy realizacji zleceń dostępne będą wszystkie drukarki firmy m.in. M200 Plus, M300 Plus, M300 Dual czy Inkspire oraz materiały Zortrax. Do profesjonalnego wygładzania wydruków w procesie post produkcji stosowane będzie urządzenie Apoller. Farma drukarek Zortrax składa się z sieci ponad 200 urządzeń, co umożliwia szybką i sprawną obsługę zleconych projektów. Dodatkowo firma gwarantuje realizację zleceń przez wykwalifikowanych, doświadczonych inżynierów specjalizujących się w technologiach przyrostowych. 

- Oferujemy naszym klientom trzy technologie druku 3D: LPD, LPD Plus, UV LCD co umożliwia nam zrealizowanie praktycznie każdego projektu. Nasze rozwiązania mogą być przydatne na przykład dla branży stomatologicznej, jubilerskiej, dla których w swojej ofercie mamy dedykowane materiały. Jesteśmy otwarci na zróżnicowane projekty - dodał Miłosz Bertman Lead 3D Designer w firmie Zortrax.

Więcej: zortrax.com