Ostatnie godziny tańszej V Konferencji Naukowo - Szkoleniowej Stomatologii Dziecięcej

ms
14-01-2020, 08:10
Na zadeklarowanie uczestnictwa w  V Konferencji Naukowo - Szkoleniowej Stomatologii Dziecięcej pozostało jeszcze kilka tygodni, jednak ci, którzy chcą zrobić to najtaniej jak to tylko możliwe – mają czas zaledwie do końca 15 stycznia 2020 r., podobnie jak termin składania streszczeń do sesji plakatowej. Warto obie szanse wykorzystać.

V Konferencja Naukowo - Szkoleniowa Stomatologii Dziecięcej będzie miała wszystko co potrzebne jest tego typu prestiżowemu wydarzeniu: dystyngowane patronaty, imponującą grupę uznanych wykładowców, bogaty program merytoryczny z dominującym udziałem zagadnień praktycznych, w końcu krótką, ale chyba możliwie najsilniejszą listę organizatorów.

Można to wszystko sprawdzić czytając zaproszenie wysłane przez organizatorów. Racjonalne będzie jednak skonfrontowanie tego co w medialnym przekazie z rzeczywistością. Szczególnie, że zapisy uczestnictwa w konferencji - do 15 stycznia 2020 r. odbywają się po preferencyjnej cenie.

Co: V Konferencja Naukowo - Szkoleniowa Stomatologii Dziecięcej
Gdzie: Warszawski hotel Four Points by Sheraton, ul. Suwak 7b
Kiedy: 28 i 29 lutego 2020 r.

Zapraszając koleżanki i kolegów na dwudniowe spotkanie z najnowszą wiedzą z zakresu stomatologii dziecięcej prof. dr hab. n. med. Dorota Olczak-Kowalczyk gwarantuje jej wysoki poziom merytoryczny, wyznaczony m.in. uznanymi nazwiskami naukowców praktyków z kraju i zagranicy, którzy będą dzielili się swoją wiedzą z uczestnikami konferencji.

Konferencji towarzyszą warsztaty:

TruNatomy – endodoncja minimalnie inwazyjna w praktyce (I dzień Konferencji, godz. 14.00);

Zastosowanie praktyczne lasera diodowego w stomatologii dziecięcej (II dzień Konferencji, godz. 16.00). Koszt wynosi 61,50 zł za osobę (każdy z warsztatów).
Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach proszone są o przesłanie maila na adres: konferencjaPTSD@uniquework.pl, w temacie wiadomości należy wpisać „Warsztaty". Liczba miejsc ograniczona

Organizatorami V Konferencja Naukowo - Szkoleniowa Stomatologii Dziecięcej są:
Zakład Stomatologii Dziecięcej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego;
Polskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej.

Honorowy patronat nad konferencją objął prof. dr hab. n. med. Mirosław Wielgoś rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Nad merytoryczną częścią konferencji czuwa komitet naukowy, w składzie:
- prof. dr hab. n. med. Dorota Olczak-Kowalczyk
- prof. dr hab. n. med. Maria Borysewicz-Lewicka
- dr hab. n. med. Anna Jurczak
- prof. dr hab. n. med. Urszula Kaczmarek
- dr hab. n. med. Grażyna Marczuk-Kolada
- prof. dr hab. n. med. Maria Mielnik-Błaszczak
- dr hab. n. med. Lidia Postek-Stefańska
- prof. dr hab. n.med. Joanna Szczepańska

Uczestnicy dziewięciu sesji tematycznych dowiedzą się, m.in.:
- o najnowszych trendach w endodoncji;
- co nowego w obszarze urazowo – chirurgicznym;
- jakie są nowe możliwości diagnostyczne i lecznicze;
- co łączy laryngologię z ortodoncją;
- jakie są nowe metody leczenia defektów rozwojowych.

Drugiego dnia konferencji odbędzie się sesja plakatowa, do udziału w której wszystkich zainteresowanych zapraszają organizatorzy.

Termin składania streszczeń prac upływa 15 stycznia 2020 r.

Streszczenia przedstawione na konferencji zostaną opublikowane online na portalu edukacyjnym e-medycyna.pl. Publikacja będzie uwzględniona w analizie bibliometrycznej sporządzanej przez Bibliotekę Uniwersytetu do oceny dorobku naukowego.

Uczestnicy konferencji uzyskają po 14 pkt. edukacyjnych.

Szczegółowe informacje, w tym program i formularz rejestracyjny. 

Organizatorzy zapowiadają także uroczystą kolację, która odbędzie się 28 lutego (I dnia Konferencji) w restauracji Hotelu Four Points by Sheraton. Udział w kolacji jest odpłatny (307,50 zł za osobę).
W kolacji uczestniczyć będą wykładowcy, przedstawiciele organizacji branżowych oraz zaproszeni goście.
Osoby zainteresowane udziałem w kolacji proszone są o przesłanie maila na adres: konferencjaPTSD@uniquework.pl, w temacie wiadomości należy wpisać „Kolacja".