Meditrans wyłącznym dystrybutorem firmy Chirana Medical

ms
07-01-2020, 17:08
Wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski sprzętu słowackiego producenta - firmy Chirana Medical, a.s. został od 1 stycznia 2020 r. Meditrans.

Firma Chirana to producent unitów i instrumentów stomatologicznych z dużym doświadczeniem na rynku, jego produkty są obecne w Europie od 1967 r.

- Dla nas najważniejszy jest klient. Dotychczas w ofercie nie posiadaliśmy produktów marki Chirana, ale wiemy jak bardzo ceniona jest przez stomatologów. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów rozpoczęliśmy współpracę z tym słowackim producentem. Jesteśmy przekonani, że pozwoli to umocnić pozycję naszego kontrahenta na rynku, a nam uzupełnić ofertę o doskonałe urządzenia - mówi Mateusz Brożek, kierownik działu sprzętu w Meditrans.

W wyniku umowy zawartej z Chirana Medical, a.s. cały asortyment marki Chirana znalazł się w ofercie Meditrans. W planie kieleckiej firmy jest wzmocnienie struktury handlowej oraz zapewnienie jeszcze lepszego wsparcia technicznego dla dotychczasowych i nowych użytkowników tych urządzeń.