XVI Forum Stomatologii Praktycznej za progiem

ms
08-01-2020, 11:49
Praktykujący lekarz dentysta ma dwa powody, aby od 24 lutego do 1 marca 2020 znaleźć się w Krynicy Zdroju. Pierwszy to gwarancja rozwoju zawodowego dzięki uczestnictwu w Forum Stomatologii Praktycznej, drugi to … ucieczka od zawodowych obciążeń - dzięki możliwości spędzenia kilku dni w pięknych okolicznościach przyrody, w towarzystwie starych przyjaciół i nowych znajomych. Oba powody są równie ważne, o czym przekonują organizatorzy XVI Forum Stomatologii Praktycznej: Szkolenie & Narty & Wypoczynek.

XVI Forum Stomatologii Praktycznej przygotowało dla zapracowanych lekarzy dentystów bonus w postaci jednego dodatkowego dnia w roku (29 lutego), który trafia się przecież raz na cztery lata.

Drugim bonusem jest fakt, że szkolenia i zakwaterowanie zaplanowano  w klimatycznym Hotelu Witoldówka, położonym w sercu Krynicy tuż obok słynnego krynickiego deptaku (Bulwary Dietla).

Udział w szkoleniu to świetne połączenie rozwoju zawodowego i zimowego wypoczynku. Gdzie indziej, jeśli nie w Krynicy Zdrój warunki do zimowego wypoczynku będą optymalne, a te wyznaczone sa przez słońce, lekki mróz i śnieżny puch (oczywiście utwardzony na trasach narciarskich).

- Szkolenia w Krynicy odbywają się od 16 lat i niezmiennie są dla mnie wielką frajdą. Co roku cieszę się na zbliżające się spotkanie, rozmowy z kolegami po fachu, nawiązywane przyjaźnie i dobrą zabawę na nartach czy przy ognisku. Wspólne tematy zbliżają ludzi, dlatego wiele osób powraca na nasze kursy rokrocznie. Dołącz do nas w 2020 – zaprasza dr hab. n. med. Janusz Kleinrok pomysłodawca i organizator Forum Stomatologii Praktycznej.

Tematyka codziennych szkoleń podczas XVI Forum Stomatologii Praktycznej w Krynicy zainteresuje zarówno lekarzy ogólnie praktykujących, jak i specjalistów różnych dziedzin stomatologii.

Dr n med. Andrzej Bożyk, specjalista  protetyki i ortodoncji przedstawi wykład na temat plagi XXI w., czyli zaburzeń czynnościowych narządu żucia – ich diagnostyki i leczenia.

Na temat  stomatologii zachowawczej wykład wygłosi dr n. med. Michał Ganowicz, który opowie o metodyce wykonania bezpośrednich wypełnień bez korekt.

Nowości we współczesnej stomatologii dziecięcej zaprezentuje dr n. med. Michał Sobczak – specjalista stomatologii dziecięcej, współzałożyciel i prezes Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej (PASD).

Zagadnienie odbudów zębów po leczeniu endodontycznym poruszy w swoim wykładzie dr Danuta Borczyk – wieloletni wykładowca kursów dokształcających, która poświęci wykład odbudowom kompozytowym, wkładom koronowo - korzeniowym oraz koronom pełnoceramicznym  różnego typu.

Z kolei dr n. med. Marcin Aluchna przedstawi uczestnikom  możliwości zastosowania włókien syntetycznych w różnych sytuacjach klinicznych. Uzupełnieniem wykładu będzie warsztat praktyczny dla uczestników, podczas którego nauczą się samodzielnego wykonania  wkładów  koronowych i mostów kompozytowych modelowanych techniką bezpośrednią i pośrednią.

Dla wszystkich, którzy zdają sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach stomatolog jest nie tylko lekarzem, ale także przedsiębiorcą, na temat związanych z tym obowiązków i aspektów prawnych wypowiedzą się radcy prawni mgr Norbert Murdza i mgr Beata Malec-Poznańska z Kancelarii Radców Prawnych w Lublinie.

Data: zakwaterowanie 23.02.2020 r. - 01.03.2020 r. 

Wykłady: od 24.02.2020 r. do 29.02.2020 r. w godzinach 16.00 - 20.30
Miejsce: Hotel - Pensjonat Witoldówka, ul. ul. Bulwary Dietla 10, Krynica-Zdrój
Organizator: Towarzystwo Szkolenia Podyplomowego Eurodens

Kierownik naukowy: dr n. med. Iwona Kuroń-Opalińska

Kierownik organizacyjny: dr hab. n. med. Janusz Kleinrok profesor wizytujący IMW, profesor nadzwyczajny WSM

Za udział w Forum przysługuje 30 punktów edukacyjnych

Uczestnictwo w Forum stanowi koszty uzyskania przychodu i może zostać odpisane od dochodu.

Informacji telefonicznych udziela: Janusz Kleinrok, tel. 601 244 319

Opis szkolenia i program dostępny na stronie: www.eurodens.pl