Świątecznie: dentystka pierwszą damą?

ms
26-12-2019, 10:31
Ukazało się nagranie, na którym przy choince, w świątecznej atmosferze. Władysław Kosiniak Kamysz wraz z żoną – dentystką składają Polakom życzenia.

Władysław Kosiniak-Kamysz w tym roku wziął ślub i został ojcem. Jego żoną jest Paulina, a córeczka, która urodziła się wiosną, ma na imię Zosia.

Władysław Kosiniak-Kamysz stara się o fotel prezydenta w nadchodzących wyborach, a jego żona Paulina Kosiniak-Kamysz, z zawodu ortodontka zapewne będzie mocnym punktem wizerunku kandydata na głowę państwa.

Paulina Kosiniak-Kamysz od 2012 r. jest stomatologiem-ortodontą. Pracuje w dwóch warszawskich klinikach, a ponadto bierze udział w działaniach Fundacji Wiewiórki Julii. W ramach tej współpracy  opiekowała się pacjentami Kliniki Budzik.

Żona Władysława Kosiniaka-Kamysza nie jest osobą tuzinkową - jej pasją są sporty ekstremalne i wolontariat. Brała udział w zagranicznych wyjazdach dla wolontariuszy, gdzie odpowiedzialna była za pomoc dentystyczną dla niepełnosprawnych najmłodszych, m.in. wyjeżdżała do Armenii.