Corten Medic przejęło kieleckie centrum stomatologiczne MedikaDent

Autor: miro • Źródło: ms
19-12-2019, 17:07
MedikaDent  działa teraz pod nazwą Centrum Medyczne Corten Medic. MedicaDent zlokalizowany przy Alei Legionów 3/7 w Kielcach, była prowadzona przed dwie współwłaścicielki, od których CortenMedic kupił 100 proc. udziałów.

Dzięki włączeniu do Corten Medic potencjału przychodni MedikaDent pacjenci mogą korzystać w Kielcach z pełnego wachlarza profesjonalnych usług stomatologicznych, w tym: implantologii i chirurgii plastycznej dziąseł, ortodoncji, chirurgii stomatologicznej, protetyki, endodoncji, stomatologii zachowawczej i profilaktyki, stomatologii dziecięcej oraz diagnostyki obrazowej.

Dotychczasowi pacjenci MedikaDent uzyskali we wszystkich oddziałach Corten Medic na terenie całej Polski swobodny dostęp do świadczeń medycznych z zakresu kompleksowej stomatologii, ale także z podstawowej opieki zdrowotnej, diagnostyki, rehabilitacji, czy medycyny pracy. Mają także narzędzia technologiczne do zarządzania zdrowiem on-line, z których korzystają już pacjenci Corten Medic.

Przypomnijmy, że nie tak dawno temu Centrum Medyczne Corten Medic podpisało umowę dotyczącą opieki stomatologicznej nad uczniami wybranych szkół w Zwoleniu, Wyszkowie, Milanówku  oraz Pruszkowie.

Przypomnijmy także, że Corten Medic realizuje świadczenia stomatologiczne w dentobusach na terenie woj. mazowieckiego i świętokrzyskiego.