Corten Medic działa w Milanówku

ms
16-12-2019, 11:59
W Milanówku uroczyście uruchomiono międzyszkolny gabinet stomatologiczny nieopodal Szkoły Podstawowej Nr 1 przy ul. Szkolnej.

Lecznicę usytuowano w dotychczas mało wykorzystywanym budynku, pełniącym funkcję zaplecza boiska (Centrum Sportu i Rekreacji Grudów). Gabinet udało się uruchomić w niespełna dwa miesiące.

W Milanówku miejsce na gabinet zaoferował samorząd, zaś umowę z NFZ na sfinansowanie urządzenia gabinetu i opiekę stomatologiczną podpisała firma Corten Medic.

Było przecięcie wstęgi, w którym uczestniczyli m.in.: radna Marzena Osiadacz, burmistrz Piotr Remiszewski oraz dyrektor Corten Medic Tomasz Sikora. Po wizycie w gabinecie stomatologicznym zebrani przeszli do sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej Nr.1, gdzie odbyła się prezentacja firmy Corten Medic. Można było również dokonać badania ciśnienia krwi i poziomu cukru.

W szkołach odbyły się spotkania edukacyjne, rodzice, zainteresowani leczeniem stomatologicznym dzieci w tym gabinecie, przekazują pisemne zgłoszenia.

Przypomnijmy, że nie tak dawno temu Centrum Medyczne Corten Medic podpisało umowę dotyczącą opieki stomatologicznej nad uczniami wybranych szkół w Zwoleniu, w Wyszkowie oraz Pruszkowie.

Przypomnijmy także, że Corten Medic realizuje świadczenia stomatologiczne w dentobusach na terenie woj. mazowieckiego i świętokrzyskiego.