Żandarm zawiaduje pierwszym Dental SPA w Rumunii

ms
27-12-2019, 12:27
Stefan Obreja założył w 2017 r. Raw-Manię, firmę sprzedającą Rumunom wegańskie jedzenie, teraz jest prezesem i dyrektorem generalnym kliniki dentystycznej Life Dental Spa, pierwszego Dental SPA w Rumunii.

Po ukończeniu szkoły średniej Stefan Obreja przez dwa lata uczęszczał do szkoły wojskowej, a przez cztery następne lata pracował w Żandarmerii w Braszowie, uczęszczając na kursy Wydziału Socjologii Uniwersytetu Transilvania w Braszowie. W pewnym momencie Stefan Obreja poczuł potrzebę zmiany, zrezygnował z pracy i wyemigrował.

Przeniósł się do Danii, ponieważ chciał studiować na jednym z najlepszych uniwersytetów w Skandynawii. W 2014 r. zdobył tytuł magistra zarządzania ryzykiem bezpieczeństwa na uniwersytecie w Kopenhadze (dostępnych było tylko 25 miejsc). Po skończeniu studiów zainwestował 30 tys. EUR w Raw-Mania firmę dostarczającą posiłki wegańskie. Biznes ten przyniósł mu w ciągu roku 250 tys. EUR zysku.

Pieniądze zainwestował w Life Dental Spa, pierwsze Dental SPA w Rumunii. Nowe przedsięwzięcie przynosi spektakularny wynik finansowy, generując niespotykany wzrost obrotów. Okazuje się, że stomatologia na najwyższym poziomie, połączona z troskliwą opieką nad pacjentami, było strzałem w dziesiątkę.