200 lat dla dr Anny Ulatowskiej -Tustańskiej

smn
08-11-2019, 08:43
Dr Anna Ulatowska-Tustańska  zasłużony lekarz dentysta, 1 listopada 2019 r. obchodziła setne urodziny.

Dr Anna Ulatowska-Tustańska, członek Ślaskiej Izby Lekarskiej, przez lata pracowała dla dobra Zabrza, organizując na terenie miasta lecznictwo stomatologiczne. Była dwukrotnie radną, organizowała tzw. "białe niedziele" dla dzieci i dorosłych. Za jej kadencji powstała Pracownia Dentystyczna i Poradnia Ortodontyczna oraz wiele gabinetów przyzakładowych, rejonowych i szkolnych.

Na emeryturze, w swoim prywatnym gabinecie, leczyła bezpłatnie dzieci z rodzin wielodzietnych i ubogich. W 2012 . otrzymała nagrodę Świętego Kamila - patrona Zabrza, która jest wyrazem wdzięczności dla osób i instytucji działających na rzecz mieszkańców, zaangażowanych w działalność społeczną i charytatywną.

Prezes ORL w Katowicach Tadeusz Urban złożył szanownej jubilatce życzenia z okazji jej setnych urodzin. W specjalnym liście podziękował dr Ulatowskiej-Tustańskiej za kilkudziesięcioletnie poświecenie i trud, jaki włożyła w pracę zawodową, społeczną i charytatywną. W imieniu lekarzy i lekarzy dentystów zrzeszonych w Śląskiej Izbie Lekarskiej oraz własnym prezes złożył dr Ulatowskiej-Tustańskiej życzenia dalszego życia w dobrym zdrowiu, pogody ducha oraz optymizmu na dalsze, szczęśliwe lata.

hcc On-line

Retransmisja sesji:

Stomatologia – partner z potencjałem