Dentysta - pełnej krwi sadysta

ms
04-11-2019, 09:26
Takie rzeczy niestety nie tylko na filmach grozy. Do sieci wyciekł obraz monitoringu z bestialskimi czynami dentysty, który rzuca dzieckiem – pacjentem jak workiem kartofli, próbując zmusić go w ten sposób do uległości.

Rzecz działa się w Aktau - stolicy jednego z obwodów w Kazachstanie. Na filmie widać jak do gabinetu stomatologicznego przyszła kobieta z dwójką dzieci. Po krótkiej konsultacji matka zostawia syna w gabinecie, a sama z drugim dzieckiem wychodzi do poczekalni.

W gabinecie zostają dentysta, który w asyście dwóch osób z personelu podnosi dziecko wysoko w górę i z impetem rzuca na fotel, całym swoim ciężarem krępuje chłopca, aby ten nie mógł się ruszać.

Oczywiście w takiej sytuacji trudno o rozpoczęcie jakiekolwiek leczenia. Dentysta kilkakrotnie szarpie chłopaka, uderzając jego głową o nagłówek fotela, po czym podrywa pacjenta i szarpiąc go z pasją wyrzuca za drzwi.

Wiadomo, że dentysta opublikował w sieci dwuminutowe wyjaśnienie swojego czynu i przeproszenie za to co się stało. Internauci nie zostawili na krewkim dentyście suchej nitki, twierdząc, że na przeprosiny jest już za późno.

Sprawa z pewnością znajdzie swój finał w sądzie.

 

hcc On-line

Retransmisja sesji:

Stomatologia – partner z potencjałem