Pomorze: Stomatologiem roku - ortodontka Aleksandra Bonca

en
21-10-2019, 08:57
Odbyła się gala plebiscytu "Hipokrates Pomorza 2019" w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku. Nagrodzona została najlepsza stomatolog z terenu woj. pomorskiego.

Zaszczytny tytuł Stomatologa Roku 2019 zdobyła w konkursie Hipokrates Pomorza 2019 lek. dent. Aleksandra Bonca.  

Aleksandra Bonca jest pasjonatką ortodoncji. Jak przyznaje  praca z małymi pacjentami w gabinecie stomatologicznym utwierdziła ją w przekonaniu, że to ich uśmiechy chce kształtować, by w przyszłości mogli ją miło wspominać.

 Arkana ortodoncji początkowo poznawała pod kierunkiem dr. Mariusza Wilka, a następnie szlifowała umiejętności w Dubaju i w Niemczech. Ukończyła studia specjalizacyjne w Austrii. Dzięki zdobytemu doświadczeniu potrafi wsłuchać się w potrzeby każdego pacjenta.

​Plebiscyt Hipokrates Pomorza organizowany jest przez Dziennik Bałtycki i  serwis dziennikbaltycki.pl.

Głosowanie trwało od 5 czerwca do 16 lipca 2019 r. W pierwszej turze wybierano najlepszych lekarzy różnych specjalności  w poszczególnych powiatach. W drugiej turze wyłoniono najlepszych w województwie.
- Mieszkańcy Pomorza zauważyli 1800 fenomenalnych osób, które na co dzień pomagają im w leczeniu, które na co dzień pomagają im w poprawie komfortu życia, do których chcą wracać, którym chcą powierzyć obawy dotyczące stanu zdrowia - powiedział podczas uroczystej gali Wiktor Pilarczyk - prezes oddziału gdańskiego Polska Press. 

Więcej: dziennikbaltycki.pl

hcc On-line

Retransmisja sesji:

Stomatologia – partner z potencjałem