Jeszcze tylko dzisiaj zapisy na szkolenia DENTAMED-edu po niższych cenach

ms
15-10-2019, 09:05
Rejestracja na szkolenia DENTAMED-edu trwa, ale uwaga - niższe ceny obowiązują jeszcze tylko dzisiaj do północy!

Wrocławskim targom DENTAMED (15-16 listopada) towarzyszy intensywny program szkoleniowy DENTAMED-edu, który powstał w odpowiedzi na potrzebę połączenia teorii z praktyką. W tym roku wysokiej klasy specjaliści poprowadzą kurs medyczny dla lekarzy dentystów „Okluzja i zaburzenia narządu żucia - podejście kompleksowe”. Współpraca stomatologa, fizjoterapeuty i osteopaty może bowiem okazać się kluczowa w leczeniu. Prowadzący odpowiedzą m.in. na pytania, czy trzaski i bóle w stawie są powodem do niepokoju, jak opracować wspólne działania i czego można się spodziewać współpracując z osteopatą.

Dodatkowo odbędą się, dedykowane lekarzom dentystom, wykłady o zmianach błony śluzowej jamy ustnej oraz osoczu i włókniku bogatopłytkowym.

Z kolei sesja szkoleniowa dla asystentek i higienistek stomatologicznych będzie łączyła zagadnienia budowania wizerunku i kompetencji w zawodzie asystentki i higienistki. Poruszone zostaną m.in.:
- aspekty prawne (odpowiedzialność prawna, roszczenia pacjenta),
- temat fotografii stomatologicznej,
- zasady współpracy z endodontą. 

W czasie Targów odbędą się także szkolenia i wykłady przygotowane przez wystawców. Poruszony zostanie szeroki wachlarz zagadnień, przykładowo:
- estetyczna i funkcjonalna odbudowa zębów w odcinku bocznym,
- giomery,
- nowoczesna endodoncja vs biomechanika zęba.

Rejestracja na szkolenia DENTAMED-edu trwa (tutaj), ale uwaga niższe ceny obowiązują jeszcze tylko dzisiaj do północy!