Chcieli zuchwale zadbać o higienę jamy ustnej

ms
13-09-2019, 12:55
W różny sposób młodzież przygotowuje się do wypełnienia obowiązku dbania o higienę jamy ustnej, o którym mówi ustawa o opiece zdrowotnej nad uczniami. Trzech mieszkańców z Żor postawiło na wymianę na nowy sprzętu do mycia zębów.

Policjanci z Żor poszukują dwóch mężczyzn, których zarejestrowały kamery monitoringu sklepowego, gdy wspólnie z trzecim kompanem innym mężczyzną usiłowali dokonać kradzieży szczoteczek do zębów o łącznej wartości ponad tysiąca złotych.

Trzeci ze sprawców został ujęty przez pracownika ochrony i oddany w ręce mundurowych. Stróże prawa apelują o kontakt do wszystkich osób, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości pozostałych dwóch osób.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń trzech mężczyzn próbowało ukraść elektryczne szczoteczki do zębów o łącznej wartości ponad tysiąca złotych. Sprawcy zostali zauważeni przez personel sklepu, a jeden z nich ujętych przez pracownika ochrony i przekazany w ręce policjantów. Dwóch pozostałych mężczyzn zbiegło natomiast z miejsca zdarzenia.

Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawców usiłowania kradzieży. Są to dwaj mężczyźni, których wizerunek przechwyciły kamery monitoringu.