Agencja Up&More pokieruje postrzeganiem przez internautów preparatu Salistat SGL03

ms
06-09-2019, 12:27
Agencja Up&More będzie odpowiedzialna za kompleksową koordynację kanałów social media promujących preparat Salistat SGL03 (Facebook, Instagram). Zapowiadane są także kampanie reklamowe w tych serwisach. W planach jest ponadto poszerzenie współpracy o kolejne aktywności z zakresu marketingu online. Strony nie zdradzają szczegółów podpisanej umowy.

W badaniach laboratoryjnych, przeprowadzonych przez Instytut Jakości Jagiellońskiego Centrum Innowacji, dowiedziono, iż składniki zawarte w preparacie Salistat SGL03, wykazują silne działanie hamujące namnażanie bakterii z kategorii próchnicogennych oraz odpowiedzialnych za wywoływanie stanów zapalnych w jamie ustnej.

Produkt kierowany jest do osób, które przygotowują się do lub są po zabiegach: ortodontycznych, protetycznych, chirurgicznych, endodontycznych oraz skalingu, a także do pacjentów stosujących preparaty przy zmianach zapalnych przyzębia. Produkt stanowi uzupełnienie higieny jamy ustnej. Działa najefektywniej podczas snu. Nie barwi zębów.

Salistat SGL03 został opracowany z uwzględnieniem nietolerancji pokarmowych i preferencji żywieniowych użytkowników: nie zawiera glutenu, cukru, alkoholu, GMO, jest odpowiedni dla wegetarian.

hcc On-line

Retransmisja sesji:

Stomatologia – partner z potencjałem