UM we Wrocławiu: 50-lecie Katedry i Zakładu Chirurgii Stomatologicznej

kan
06-09-2019, 11:08
Pół wieku działania Katedry i Zakładu Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu zbiegnie się z kolejną edycją Wrocławskich Dni Implantologii, które potrwają od 29 do 30 maja 2020 r.

W stomatologii nie ma przyszłości bez przeszłości. W ramach Wrocławskich Dni Implantologii 2020 będzie celebrowana 50. rocznica założenia Katedry i Zakładu Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, miejsca, które przez pół wieku wykształciło wielu znakomitych praktyków i naukowców.

Podczas Wrocławskich Dni Implantologii przypominane będą najważniejsze autorytety i ich osiągnięcia.

Nie przypadkiem oba te wydarzenia zostaną połączone - wszak  rozwój implantoprotetyki nie jest możliwy bez nowych, coraz to bardziej zaawansowanych badań.

Same Wrocławskie Dni Implantologii od lat są miejscem spotkań pasjonatów implantoprotetyki, ludzi, posiadających świadomość, że nieustanny rozwój i zrozumienie dla nowoczesnych technologii, są fundamentami zawodowego powodzenia. WDI pełnią arenę prezentacji ciekawych przypadków klinicznych oraz najnowszych rozwiązań sprzętowych i materiałowych.

WDI nigdy nie stroniły od podejmowania ważkich, czasem kontrowersyjnych tematów, zapraszając do dyskusji polskich i zagranicznych ekspertów, którzy nierzadko prezentowali odmienne zdania i opinie. Dzięki temu zderzeniu nie tylko można poznać inne punkty spojrzenia na to samo zagadnienie, ale też zobaczyć różne drogi osiągania sukcesu medycznego.

Równie istotne, podczas tego wydarzenia jest to, że wszyscy eksperci są na wyciągnięcie dłoni, zawsze gotowi odpowiedzieć na pytanie, pomóc, doradzić.

Więcej: pts.net.pl

hcc On-line

Retransmisja sesji:

System kształcenia kadr medycznych w Polsce