Rewolucyjne „Tomorrow Tooth” w pierwszych dniach września w Warszawie

ms
25-08-2019, 09:23
Organizatorzy odliczają dni do kolejnej edycji międzynarodowej konferencji „Tomorrow Tooth”. Spotkanie znanych praktyków z Włoch, Indii oraz Polski odbędzie się 6 - 7 września w Warszawie.

Jak zwykle nie zabraknie kontrowersyjnych tematów. Będzie można uzupełnić i skonfrontować wiedzę ze stomatologii zachowawczej, protetyki czy implantologii.

Bogatym doświadczeniem podzielą się znani w całej Europie wykładowcy: dr Marco Maiolino i dr Pasquale Venuti, założyciele grupy Tomorrow Tooth, czy dr Gioachino Cannizzaro, który zdradzi tajemnice swoich wieloletnich sukcesów w implantologii.

Wykład, który już teraz wzbudza bardzo dużo zainteresowanie, to wykonywanie licówek bezstopniowych. Temat ten dokładnie, step-by-step, zarówno od strony klinicznej, jak i laboratoryjnej - omówią dr Daniele Bordonali oraz technik dentystyczny Emanuele Tarascio. 

Prosto z Indii przyleci dr Shivangi Gajwani Jain, która podzieli się bogatym doświadczeniem z odbudowy zębów znacznie zniszczonych wkładami koronowo-korzeniowymi oraz jak to się zmieniało na przestrzeni 20 lat. 

Polskę reprezentować będzie dr Maciej Czerwiński, pomysłodawca sekwencji Success Stairs, nieszablonowy i doświadczony wykładowca. Tym razem będzie omawiał kiedy warto, kiedy trzeba, a kiedy należy wstrzymać się z okoronowaniem zęba pacjenta. 

Serię nietuzinkowych wykładów zakończy prezentacja niepowodzeń, jakie zdarzyły się poszczególnym wykładowcom.

Uczestnicy, poza udziałem w prelekcjach, mają możliwość wymieniać się doświadczeniami zarówno między sobą, jak i z prelegentami, którzy jak co roku są otwarci na rozmowy w kuluarach, a nawet przy wieczornej kolacji.

Pełen wykaz tematów oraz wykładowców można znaleźć na stronie

Relacja z poprzedniej edycji wydarzenia.