Policja pomogła dentyście w uzyskaniu zapłaty za usługę

ms
19-07-2019, 12:16
Matka nie chciała zapłacić dodatkowych pieniędzy za plombę lepszej jakości, którą dentysta założył jej trzyletniemu synowi. Interweniowała policja.

Według matki małoletniego pacjenta informacja o konieczności uiszczenia dodatkowej kwoty w wysokości 198 dolarów została jej przekazana już w trakcie realizowanego zabiegu. W powstałej sytuacji (jej syn znajdował się na fotelu dentystycznym) kobieta - jak twierdzi - nie miała głowy do analizy rachunku, więc zakomunikowała tylko coś w rodzaju ok. Po zakończonym leczeniu odmówiła jednak dopłacenia do wcześniej ustalonej sumy. Pracownicy lecznicy zadzwonili wówczas na policję. W obecności stróży prawa matka wyłożyła dodatkowe 198 dolary.

Kobieta nie zamierza jednak pogodzić się z takim rozwiązaniem. Na miejsce przybyli, zawiadomieni przez nią, dziennikarze, którzy zostali poinformowani o drażliwej sytuacji. Zdesperowana matka twierdzi, że będzie walczyć o zwrot dodatkowej kwoty i zadośćuczynienie, związane z zaistnieniem traumatycznej sytuacji, w której musiały uczestniczyć jej dzieci (świadkiem całego zdarzenia był także starszy potomek przybyły z bratem do lecznicy).