Marta Jasińska – Tuzinek wygrała konkurs Hipokrates Roku 2018 w regionie radomskim

ms
09-07-2019, 12:42
W konkursie Hipokrates Roku 2018 w regionie radomskim zwyciężyła Marta Jasińska - Tuzinek, prowadząca gabinet Stomart w Skaryszewie.

Marta Jasińska-Tuzinek jest lekarzem dentystą, absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na I Wydziale Lekarskim, Oddział Stomatologiczny.

Odbyła staż zawodowy w przychodni stomatologicznej przy ulicy Lekarskiej w Radomiu. Od 2012 r. pracowała w prywatnym gabinecie w Garbatce - Letnisko. Wciąż rozwija wiedzę i umiejętności poprzez pracę zawodową, udział w sympozjach oraz kursach, a także poprzez podążanie za najnowszymi trendami i wiadomościami ze świata stomatologii. 

- Zawsze lubiłam prace manualne, a zawód stomatologa jest bardzo plastyczny. Oprócz wiedzy z zakresu leczenia wymagane są także zdolności manualne, poczucie estetyki - mówi w rozmowie Echo Dnia Radomskie Marta Jasińska - Tuzinek. - U mnie w rodzinie nie ma lekarza dentysty, więc nie wiedziałam, na co mogę liczyć w tym zawodzie. Jestem pionierem, ale bardzo lubię moją pracę i moich pacjentów - dodała nagrodzona lekarz dentysta.

Zakres jej szczególnych zainteresowań to: stomatologia zachowawcza, endodoncja, chirurgia stomatologiczna, stomatologia estetyczna, stomatologia dziecięca.

Wolny czas spędza z rodziną, lubi podróżować i czytać książki psychologiczne.