Elena Stanislavkaya z tytułem Smile Universe

ms
28-06-2019, 13:05
Rosjanka Elena Stanislavkaya, zdaniem jury ma najpiękniejszy uśmiech na świecie wśród pań w wieku od 23 do 45 lat. Jak sama nazwa wydarzenia wskazuje, jury spośród wielu kobiet wyłoniło tę, która odznaczała się nieskazitelnym uśmiechem.

Konkurs jest międzynarodowy, jednak jego zasadniczy obraz tworzyły kandydatki z Rosji, bo tam właśnie ma siedzibę komitet organizacyjny.

Elena jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Tam własnie odbył się sąd nad królową uśmiechu. Internauci w Rosji widocznie nie lubią osób, które osiągnęły sukces, chociażby taki jak ten.

Elena żali się, że internauci nie zostawili na niej suchej nitki, szczególnie dostało się jej zębom. Wśród najłagodniejszych komentarzy widnieją takie jak te: „Dentysta wykonał dobrą robotę! Uśmiech konia!”, „Konkurs został opłacony! Takie zęby!”, „W zębach wszystko zrobione, nic naturalności”. „Co za kowal wykonywał te zęby". „Zęby rażą sztucznością". "To reklama gabinetu stomatologicznego".

Z drugiej strony jednak na Instagramie królowej każde z jej zdjęć (a Elena dokłada codziennie kolejne) obserwuje 131 tys. osób.

Nie jest łatwą być królową nieskazitelnego uśmiechu.