O wsparcie pracownicy Kliniki Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji UM w Poznaniu

ms
20-06-2019, 15:12
Lekarz dentysta Wielkopolskiej Izby Lekarskiej Kacper Nijakowski z Kliniki Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji UM w Poznaniu informuje o koncercie organizowanym w celu zebrania środków na wsparcie finansowe opieki i rehabilitacji Ani Radke, wieloletniej pracownicy Kliniki.

Współpracownicy kliniki piszą m.in.: Władysław Biegański powiedział, że: korporacja działająca tylko na podstawie prawa jest słaba. Umacnia ją natomiast wspólna idea. Za najbardziej naturalną ideę dla lekarskiej korporacji uważał filantropię.

Kontynuując bogate tradycje takiego działania w środowisku lekarskim i akademickim organizujemy koncert „Parasole dla Pani Ani”.

Naszym celem jest okazanie wsparcia chorej na stwardnienie boczne zanikowe wieloletniej pracownicy Uniwersytetu Medycznego, Pani Ani Radke.

Bardzo serdecznie zapraszamy na koncert do sali Centrum Kongresowo-Dydaktycznego, 24 czerwca 2019 o godz. 18.00.

Wystąpią:
Barbara Dmochowska – pianistka z Akademii Muzycznej w Poznaniu i Anna Kadecka-Nowicka (aktorka) w programie Być dobrym jak chleb (improwizacje fortepianowe i poezja) oraz w drugiej części zespół Główny Zawór Jazzu.”

Pod apelem, widocznym na stronie WIL, podpisujemy się oczywiście.