LUX MED Stomatologia powiększa stan posiadania w Warszawie

ms
14-06-2019, 09:43
Uruchomione 14 czerwca na warszawskim Wilanowie wysokospecjalistyczne centrum stomatologiczne Grupy LUX MED jest piątą placówką, która od początku 2019 r. rozpoczęła działalność w ramach linii biznesowej LUX MED Stomatologia.

Łącznie do dyspozycji pacjentów oddano siedem gabinetów dentystycznych. W nowym centrum pacjenci mogą korzystać z leczenia stomatologicznego w pełnym zakresie. Wykonywane są tu usługi w ramach stomatologii dziecięcej, zachowawczej, implantologii, ortodoncji i protetyki. Dostępna jest także zaawansowana diagnostyka dentystyczna.

W ramach linii biznesowej LUX MED Stomatologia działa blisko 200 nowoczesnych gabinetów dentystycznych na terenie całego kraju.

- Jesteśmy największym w Polsce prywatnym świadczeniodawcą oferującym usługi stomatologiczne. Dotychczas nasze gabinety były włączone w część opieki ambulatoryjnej. Teraz otwieramy samodzielne centra stomatologiczne pod marką LUX MED Stomatologia, w ramach których oferujemy pacjentom kompleksową opiekę realizowaną w komfortowych warunkach nowocześnie zorganizowanych i wyposażonych centrów stomatologicznych - mówi Anna Rulkiewicz, prezes Grupy LUX MED.

Nowa placówka mieści się na ul. Rzeczpospolitej 1. Z usług mogą skorzystać wszyscy pacjenci, niezależnie od tego, czy posiadają abonament medyczny w LUX MED.

Grupa LUX MED jest częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Grupa LUX MED zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 000 000 pacjentów. Do ich dyspozycji jest ponad 220 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 2600 poradni partnerskich.

Firma zatrudnia 15 000 osób, około 6500 lekarzy i 4000 wspierającego personelu medycznego. Grupa LUX MED jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.