Larum grają! Snap on smile atakuje

ms
04-06-2019, 13:28
Spam zalewa dziesiątki tysięcy skrzynek mailowych z elektryzującą informacją, że oto za 99 zł można nabyć dwie sztuki tymczasowej protezy, która zapewni przepiękne uzębienie w … dwie minuty. Co na to lekarze dentyści?

Sprzedawcy nakładek atakują naiwnych bez pardonu stylistyką dobrze znaną z cudownych gwarantowanych diet czy ze stuprocentowej satysfakcji z męskości w chwilach intymnych.

Jesteś już zmęczony ciągłym zasłanianiem niezbyt estetycznych zębów? Chciałbyś się wreszcie swobodnie uśmiechać?

Już jest szybkie rozwiązanie dla brakujących, ułamanych lub przebarwionych zębów!

Poznaj nowe narzędzie kosmetyczne Snap-On-Smile, które zapewni Ci nieskazitelne, regularne uzębienie!

Dzięki tej tymczasowej protezie na zęby możesz natychmiast i bez bólu upiększyć swój uśmiech!

Ta bezinwazyjna nakładka na zęby Snap-On-Smile jest prosta do nałożenia, nie wymaga żadnych wcześniejszych przygotowań, takich jak bolesne szlifowanie zębów.

Przed założeniem nakładki umieść wewnętrzą wiskozową wkładkę do gorącej wody na 2 minuty. Po tym jak wiskozowa wkładka stanie się miękka nałóż ją wraz z nakładką na górnym łuku zębów i dokładnie dopasuj przyciskając palcami, aby całość się uformowała. Następnie zdejmij całość i zanurz w zimnej wodzie w celu schłodzenia. Teraz proteza jest już gotowa do użycia. Nie używaj kleju do protez!

Nie zaleca się stosowania nakładki na zęby w przypadku, gdy występuje 5 lub więcej ubytków zębów górnych, krwawią nam dziąsła lub jesteśmy w trakcie zabiegów dentystycznych.

To wszystko ma uwiarygodnić produkt. Najbardziej czynią go niewiarygodnym fakt spamowania, fakt że nie ma absolutnie żadnego kontaktu do spamera i fakt, że nie ma żadnej wiarygodnej informacji o badaniach, które określałyby ryzyko noszenia takiego wynalazku.

Wiemy, że takie rozwiązanie oferują także niektórzy dentyści (mamy przekonanie, że w tym przypadku to oryginał). Zachwalają oni: specjalna nakładka na zęby już dobrych kilka lat temu zrewolucjonizowała rynek protetyczny w Stanach Zjednoczonych. Jest bezinwazyjna, bezbolesna, a także stosunkowo niedroga. Niestety, w Polsce oferują je tylko nieliczne pracownie protetyczne. Dowiedz się zatem, co to jest snaponsmile oraz gdzie możesz je znaleźć.

Jak zatem jest z tym naciąganiem?