Lux Med kupuje kolejną placówkę stomatologiczną

smn
24-05-2019, 09:20
Lux Med rozbudowuje sieć placówek stomatologicznych. Po zakupie Silver Dental Clinic będzie mieć blisko 200 foteli dentystycznych.

Grupa Lux Med nabyła firmę Silver Dental Clinic, która jest właścicielem centrum stomatologicznego w Piasecznie pod Warszawą. To już czwarta w tym roku placówka, która będzie działać w ramach Lux Med Stomatologia. W sumie pacjenci mogą już korzystać z usług w ponad 60 lokalizacjach w największych miastach Polski. Do ich dyspozycji jest blisko 200 foteli dentystycznych.

Oferta Silver Dental Clinic dotyczy m.in. ortodoncji, implantologii, stomatologii estetycznej, endodoncji mikroskopowej, protetyki, chirurgii i somatologii dziecięcej. W placówce znajdują się cztery gabinety dentystyczne, pracownia RTG wyposażona w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, laboratorium ortodontyczne oraz sala szkoleniowa.

Spółka zatrudnia ponad 30 osób.

- Jesteśmy największą siecią oferującą usługi dentystyczne w Polsce, a w planach mamy już kolejne inwestycje – mówi Anna Rulkiewicz, prezes Grupy Lux Med.

Od stycznia 2019 r. w ramach Grupy Lux Med rozpoczęły działalność dwa, wysokospecjalistyczne centra medyczne Lux Med Stomatologia w Krakowie (przy ul. Wadowickiej 7 i przy ul. Opolskiej 114), a także zmodernizowane centrum stomatologiczne przy ul. Szernera 3 w Warszawie.

hcc On-line

Retransmisja sesji:

Stomatologia – partner z potencjałem