Wielkanoc - wielka impreza dentystów

ms
19-04-2019, 13:27
Lecznica stomatologiczna Lane oraz Associates Family Dentistry (Północa Karolina) wpadła na pomysł, aby zaprosić na sobotę 20 kwietnia rodziny z dziećmi na wielkanocny festiwal, na którym ze śmigłowca zrzuconych zostanie, ku uciesze dziatwy, 25 tys. tradycyjnych świątecznych jajek.

Jeśli tradycyjnych to zapewne z zawartością dość odległą od tego co powinno być podstawą zdrowego żywienia. Lane oraz Associates Family Dentistry liczy na udział w pysznej zabawie dzieci w wieku od trzech do dwunastu lat.

Pomysłodawca imprezy, przy jej organizacji ściśle współpracuje z miejscową kawiarnią Ugly Mug Bean and Brew, zatem czego jak czego, ale słodyczy nie powinno zabraknąć.

Dla dorosłych, którzy nie zaspokoją głodu słodyczami ustawione zostaną food trucki z różnorodną żywnością, a więc oferowane będą nie tylko słodkości.

Należałoby żywić nadzieję, że w jajkach wielkanocnych zostaną ukryte środki higieny jamy ustnej, ale to dość nikła nadzieja.

Korzystając z okazji Associates Family Dentistry informuje, że para się m.in.: rutynowymi badaniami stomatologicznymi, wybielaniem zębów, usuwaniem zębów mądrości, chirurgią jamy ustnej, ortodoncją, leczy bezdech senny i realizuje inne zabiegi specjalistyczne.

Festiwal wielkanocny sprawi, że dentystom pracy nie zabraknie.