Celebryci na galowym otwarciu gabinetu stomatologicznego WDC

en
13-04-2019, 10:05
W Warszawie odbyło się wielkie otwarcie Warsaw Dental Center. Wielkie, bo pojawił się na nim cały tłum gwiazd.

Wśród zainteresowanych nową kliniką stomatologiczną Warsaw Dental Center znaleźli się: Ewa Minge, Agnieszka Kaczorowska-Pela, Grażyna Wolszczak, Katarzyna Cichopek, Marta "Mandaryna" Wiśniewska. Łukasz Zagrobelny, Jan Wieczorkowski z żoną, Ilona Felicjańska i Paul Montana oraz Tomasz Ciachorowski. Wiele dobrego o dokonaniach Tomasza Kuprysia mówi Joanna Krupa.

Warsaw Dental Center znajduje się na Powiślu. Jego współwłaścicielem  jest znany z programu TVN "Sekrety lekarzy", lekarz dentysta Tomasz Kupryś. Jednym, ale nie jedynym. Spółka ma trzech udziałowców. Są to: Tomasz Kupryś, Urszula Leończak oraz Bartosz Leończak. Każdy z tej trójki ma w spółce po 17 udziałów.

Urszula Leończak w pracy zawodowej zajmuje się nowoczesną endodoncją, leczeniem pod mikroskopem, powtórnym leczeniem endodontycznym, usuwaniem złamanych narzędzi, udrażnieniem zobliterowanych kanałów, przygotowaniem zębów do leczenia protetycznego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego i Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego. 

Bartosz Leończak - lekarz dentysta specjalizujący się w chirurgii stomatologicznej, uczestnik licznych kongresów krajowych i zagranicznych o tematyce chirurgii i implantologii. Wykonuje zabiegi z zakresu implantologii, implanoprotetyki, chirurgii stomatologicznej.

Warsaw Dental Center zapewnia, że jego misją jest zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości usług stomatologicznych. 

Oferta Warsaw Dental Center obejmuje m.in. usługi z zakresu: ortodoncji, protetyki, chirurgii, endodoncji (leczenie kanałowe), periodontologii (leczenie przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej) i stomatologii estetycznej".