Makromed: polski, rodzinny i … jubileuszowy

ms
08-04-2019, 10:57
Firma Makromed jest wyjątkowa w branży stomatologicznej i to nie należy tego traktować jak frazes. Jako pierwszy, i do tej pory jedyny w Polsce, Makromed rozpoczął projektowanie oraz produkcję od podstaw unitów stomatologicznych.

Firma Makromed podczas targów Krakdent (11 – 13 kwietnia) będzie świętowała 25-lecie istnienia. Z okazji jubileuszu firma przygotowała dla swoich klientów: limitowaną (25 szt.) wersję swojego flagowego produktu, unitu stomatologicznego EXIMA NEO.

Część zysku ze sprzedaży tych unitów zostanie przekazana na Fundację Gajusz, pomagającą nieuleczalnie chorym dzieciom.

Oficjalne świętowanie jubileuszu oraz premierowy pokaz limitowanej wersji unitu firma zapowiada na pierwszy dzień targów Krakdent 2019, czwartek 11 kwietnia (godz. 12:00, stoisko W72).

Makromed od początku swojego istnienia aktywnie udziela się w branży, a także wspiera społeczności lokalne; należy między innymi do Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

Rodzinne relacje, panujące w firmie, powodują, że związani są z nią przez długie lata najlepsi specjaliści w branży. Część pracowników funkcjonuje w firmie od jej powstania.

Firma Makromed została założona w 1994 r. przez doświadczonych inżynierów Romana Żylińskiego i Krzysztofa Zielińskiego.

hcc On-line

Retransmisja sesji:

Stomatologia – partner z potencjałem