Laury dla dentystki Alicji Musierowicz

ms
23-03-2019, 15:08
Wkraczająca w zawodowe życie dentystka Alicja Musierowicz ma powody do dumy. studia w UM w Łodzi zakończyła na pierwszym miejscu, wśród zdających LDEK też nie miała sobie równych w całym kraju.

Alicja Musierowicz  zakończyła studia na UM w Łodzi ze średnią 4,59 – najwyższą spośród 190 absolwentów kierunku lekarsko – dentystycznego. Ten sukces został uhonorowany bonem pieniężnym i nagrodą książkową, które Alicja Musierowicz odebrała z rąk – prof. Beaty Dejak, ordynatora I Poradni Protetyki Stomatologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego, Instytutu Stomatologii i prezesa PTS OŁ. Niewiele absolwentce ustąpiły Natalia Laura Drogosz (4,57) oraz Karolina Martyna Nowak (4,53).

Jeszcze większym sukcesem zakończył się dla Alicji Musierowicz LDEK, który zdała najlepiej w Polsce (171 pkt., przy średniej krajowej 125,70 pkt.). Ten sukces także został uhonorowany. W trakcie uroczystości w siedzibie NIL w Warszawie Alicji Musierowicz  gratulowali m.in. prezes NRL Andrzej Matyja oraz  wiceprezesi Andrzej Cisło i Jacek Kozakiewicz.

My też gratulujemy.