Kolejną placówkę Medicover Stomatologia uruchomiono w Łodzi

ms
25-02-2019, 10:26
Centrum Medicover Stomatologia to siedem gabinetów oraz specjalny pokój wybudzeń, z którego mogą skorzystać pacjenci decydujący się na wykonanie zabiegu stomatologicznego w pełnym znieczuleniu.

Tego typu usługa może być wykonywana u osób dorosłych i dzieci powyżej 5. roku życia.

- Wiemy, że wśród naszych pacjentów są również tacy, którzy borykają się z problemem dentofobii. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom oferujemy możliwość leczenia w znieczuleniu ogólnym pod narkozą. Jego wykonanie poprzedzone jest kwalifikacją lekarza i wywiadem medycznym prowadzonym przez anestezjologa. Pacjent, który poddaje się leczeniu w tej formie, siada na fotelu dentystycznym, zasypia, a następnie budzi się już po wykonaniu zabiegu w wygodnym pokoju wybudzeń i wraca do domu – przekonuje Wioletta Januszczyk, dyrektor zarządzająca Medicover Stomatologia.

Medicover Stomatologia jest zlokalizowane przy al. Rydza-Śmigłego 20, w budynku Cross Point. Do dyspozycji pacjentów jest parking naziemny, który znajduje się bezpośrednio przed budynkiem.

Nowe centrum medyczne Medicover to 21 gabinetów medycznych, w których pracują, oprócz dentystów, lekarze medycyny pracy, okuliści, ginekolodzy, laryngolodzy, neurolodzy, endokrynolodzy, kardiolodzy, dermatolodzy, ortopedzi, urolodzy i chirurdzy.

Nowa placówka w Łodzi to trzecie centrum medyczne Medicover w tym mieście.