Całuśny higienista stomatologiczny

ms
11-02-2019, 13:25
Zawód higienistki stomatologicznej jest tak sfeminizowany, że nawet określenie higienista stomatologiczny brzmi dziwnie. W USA Alan Nazareno pracował jako higienista stomatologiczny w Greenberg Dental Associates w Jacksonville. Pracował i …całował pacjentki.

Sprawa wyszła na jaw, gdy jedna z pacjentek zawiadomiła biuro szeryfa w Jacksonville, o tym, że higienista Alan Nazareno, po zakończonej procedurze czyszczenia zębów, wyznał, że szkoda byłoby, aby tak piękne ciało się marnowało i zaproponował jej pocałunek.

W zeznaniu kobiety, mężczyzna nie czekając na przyzwolenie lub sprzeciw, zbliżył swoje usta do jej warg i próbował skraść pocałunek. Ponoć w pewnym stopniu to się udało, a to ze względu na kompletne zaskoczenie zszokowanej pacjentki.

Alan Nazareno przyznał, że do pocałunku doszło, jednak za przyzwoleniem pacjentki.

Sprawa była typowa „słowo przeciwko słowu”.

Po opisaniu wydarzeniu przez miejscowe media do redakcji JSO zgłosiła się inna kobieta, która zrelacjonowała identyczne zdarzenie ze swoim mimowolnym udziałem. Na dodatek złego, higienista próbował, poza pocałunkiem, dotykać części intymnych ciała kobiety.

Drugiego przypadku wyraźnego molestowania Alan Nazareno już nie komentuje.

Sprawa prawdopodobnie znajdzie finał w sądzie.