Henry Schein rządzi

ms
31-01-2019, 11:01
Spółka Henry Schein, Inc. zajęła pierwsze miejsce na liście „World's Most Admired Companies” magazynu Fortune na 2019 r.  w kategorii Wholesalers: Health Care. Firma Henry Schein znalazła się w tym rankingu po raz 18. z rzędu (poprzednio na drugiej pozycji).

Spółka Henry Schein zajęła pierwsze miejsce wśród firm z branży medycznej w ośmiu podkategoriach, które składają się na ocenę ogólną: innowacje, zarządzanie ludźmi, wykorzystanie zasobów korporacyjnych, odpowiedzialność społeczna, jakość zarządzania, wartość długoterminowych inwestycji, jakość produktów i usług oraz globalna konkurencyjność.

- Od momentu założenia naszej firmy 87 lat temu kierowaliśmy się przekonaniem, że możemy poradzić sobie w biznesie, czyniąc dobro dla społeczeństwa. To zaszczyt być umieszczonym na liście najbardziej podziwianych firm na świecie magazynu FORTUNE” — powiedział Stanley M. Bergman, prezes zarządu i dyrektor generalny Henry Schein. - To wyróżnienie jest świadectwem zaangażowania zespołu Schein wobec naszych klientów, dostawców, inwestorów i społeczeństwa, a także w naszą misję „wspomagania zdrowia” na całym świecie – dodał Stanley M. Bergman.

Firma Henry Schein z siedzibą w Melville, w stanie Nowy Jork posiada oddziały w 34 krajach. Spółka działa w oparciu o scentralizowaną i zautomatyzowaną sieć dystrybucji, obejmującą gamę ponad 120 tys. produktów (znajdujących się w magazynie) w tym produktów własnej marki oraz ponad 180 tys. innych produktów dostępnych na specjalne zamówienie.

Henry Schein zatrudnia 22 tys. pracowników, obsługujących ponad 1 mln klientów na całym świecie. Spółka jest największym na świecie dostawcą rozwiązań biznesowych, klinicznych, technologicznych a także łańcuchów dostaw dla gabinetów stomatologicznych, lekarskich i weterynaryjnych.

hcc On-line

Retransmisja sesji:

Stomatologia – partner z potencjałem