enel-med rusza z kliniką stomatologiczną w Krakowie

ms
25-01-2019, 09:12
Na 28 stycznia 2019 r. enel-med zaplanował uruchomienie krakowskiego oddziału, w skład którego wchodzić będzie m.in. klinika stomatologii.

W Oddziale Wadowicka na powierzchni 600 mkw. do dyspozycji pacjentów są: gabinet zabiegowy i punkt pobrań oraz 9 gabinetów lekarskich. W Klinice Stomatologii do dyspozycji pacjentów będą trzy gabinety. Oprócz stomatologii zachowawczej dla dzieci i dorosłych dostępne będą również endodoncja, stomatologia estetyczna i chirurgia stomatologiczna.

- enel-med wyrósł ze stomatologii i zamierza się w niej umacniać. Rośniemy tu w tempie 14 proc. rocznie – informował w 2018 r. Jacek Rozwadowski założyciel i były prezes enel – med. Dodał on: mamy ponad 70 gabinetów i będziemy inwestować w otwieranie kolejnych. To będą raczej placówki stawiane od podstaw, niekoniecznie obok naszych przychodni. Nie wierzę w akwizycje na tym rynku: klienci są przywiązani do konkretnych stomatologów, nie do gabinetów, a przy przejęciach kupuje się raczej mury i sprzęt niż kadrę, co mija się z celem.