Za wygraną na loterii 23 nowe zęby

kan
18-12-2018, 13:31
Brytyjka Melissa Ede wygrała w wieku 58 lat 4 mln funtów na loterii. Niedawno oznajmiła, że na Boże Narodzenie sprawi sobie idealny uśmiech, na który złożą się 23 nowe zęby.

Zanim los się do niej uśmiechnął, Melissa Ede zarabiała na życie prowadząc taksówkę.

Obecnie planuje wstawienie implantów zębowych za 40 tys. funtów. Zabieg ten ma poprzedzać lifting twarzy i operację plastyczną nosa. Tak odnowiona Melissa chce stanąć na ślubnym kobiercu i związać się węzłem małżeńskim z Rachel Nason.

Jak przyznała w wywiadzie dla tabloidu  Daily Mirror, jej zęby miały na nią zły wpływ. Ich fatalny wygląd sprawiał, że nie uśmiechała się. Teraz może o tym mówić otwarcie, ponieważ w styczniu będzie błyszczeć wspaniałym idealnym uzębieniem. Planowane leczenie będzie polegało m.in. na ekstrakcji 15 zębów i 8 korzeni.

- Wszyscy ci ludzie, którzy twierdzą że pieniądze szczęścia nie dają, wygadują głupoty, stwierdziła. W poprzednie święta Bożego Narodzenia pracowała od 8 rano do 4 nad ranem. Nawet nie miała czasu zjeść świątecznego obiadu. Jedynie spała i pracowała. Obecnie przeznacza na miesięczne wydatki 6,5 tys. funtów, podczas gdy rok temu miała do wydania jedynie 650 funtów. Jednak jak przyznaje stara się być oszczędna i nadal na zakupy chodzi do sklepów sieci Primark.

Nie przestała też grać w loterię, tygodniowo wydaje na losy około 30 funtów i twierdzi, że nadal wygrywa. Po prostu jest wielką szczęściarą.

Więcej: mirror.co.uk