Ruszyła nowoczesna klinika w Świnoujściu

en
18-12-2018, 11:23
W Świnoujściu Klinika Denta Mare zaczęła przyjmować pacjentów.

Do tej pory skomplikowane przypadki nierzadko trzeba było kierować do większych, dobrze wyposażonych ośrodków poza Świnoujściem. Co oczywiście było utrudnieniem dla pacjentów, zarówno logistycznym, jak finansowym. Klinika Denta Mare wypełni tę lukę.

– Oprócz samej implantologii będziemy zajmować się zmianą uśmiechu, czyli implantologią estetyczną - mówi w rozmowie z portalem swinoujskie.info lek. dent. Kamil Szewczyk z kliniki Denta Mare.

Pacjenci, poza implantologią, będą mogli korzystać z leczenia z zakresu protetyki, stomatologii estetycznej, zachowawczej. Klinika Denta Mare oferuje metody diagnostyczne, takie jak tomografia komputerowa 3D oraz materiały z „górnej półki”.

W klinice, według planów, mają być wykonywane przede wszystkim zabiegi implantologiczne metodą małoinwazyjną tzw. metodą „flapless” czyli bezpłatową. Tym samym zabieg skraca się do minimum i jest bezbolesny. Korony protetyczne natomiast będą tworzone cyfrowo i produkowane w Stanach Zjednoczonych. Denta Mare to pierwszy ośrodek w tej części Polski, dający taką możliwość.

 Więcej: swinoujskie.info