Klinika z poczuciem intymności

Autor: nieck • Źródło: en
26-10-2018, 15:48
- Jestem szczęśliwa, że trafiłam do tej kliniki po zmianie miejsca zamieszkania kilka lat temu. Bardzo cenię to, że są tam małe gabinety zapewniające poczucie intymności, o które trudno w innych klinikach, gdzie na otwartej przestrzeni jest jednocześnie przyjmowanych kilku pacjentów - tak komentowała warunki leczenia u Roberta Hofstettera jedna z jego pacjentek. Tymczasem...

Robert Hofstetter (69 lat) trafił do aresztu, gdy jedna z jego pracownic odkryła ukrytą kamerę w toalecie, w należącej do niego przychodni w miejscowości Sewell. Nie wiadomo ilu pracowników dentysta podglądał.

Hofstetter otworzył praktykę stomatologiczną w Sewell w 1978 r.  Tak się reklamował na swojej stronie internetowej - Nasz gabinet ma służyć wygodzie i bezpieczeństwu pacjentów. Wyposażyliśmy naszą praktykę w najlepsze, najnowocześniejsze urządzenia, dbając przy tym o ciepłą i przyjazną atmosferę.

Na stronie www wszystkie opinie pacjentów są niezwykle korzystne dla dentysty: "Wszystko w tym gabinecie jest wspaniałe". 

Policja poszukuje pacjentów, którzy mają informacje na temat postępowania Hofstettera.